Global IT Suppport

Location:

Teplice, 426, CZ

Req ID:  827
Job Type:

Edgewell Personal Care je mezinárodní společnost s hlavním sídlem v USA. Zabývá se výrobou produktů osobní péče a to v oblastech mokré holení, péče o pleť a opalovací prostředky, péče o ženy a kojenecká péče. Po celém světě zaměstnává přibližně 6000 zaměstnanců a její výrobky se prodávají ve více než 50 zemích po celém světě.

V Nových Modlanech u Teplic působí Edgewell od roku 2008 pod názvem Personna International CZ s.r.o. a zabývá se výrobou holicích strojků vlastních značek jako je např. Wilkinson Sword a značek evropských retailových řetězců.

V teplickém závodě pracuje více než 900 zaměstnanců a společnost tak patří mezi nejdůležitější zaměstnavatele Ústeckého kraje.

Co Vás čeká:

  • Partnerství s našimi globálními IT kolegy v oblasti řešení problémů a eskalací požadavků
  • Podílení se na řešení IT problémů a požadavků
  • Podílení se na bezpečnostních procesech a auditech
  • Neustálé zlepšování našich procesů a IT toků
  • Podílení se na rotaci pohotovosti v případě nouzových problémů

Jaké znalosti a dovednosti by vám neměly chybět:

  • Vzdělání v daném oboru
  • Profesní praxi na obdobné pozici, v mezinárodním prostředí ( zkušenosti s odstraňováním problémů: hardware, software, middleware, email, zabezpečení atd. )
  • Aktivní AJ, slovem i písmem
  • Dobré organizační schopnosti
  • Prozákaznický přístup,
  • Schopnost pracovat "na dálku"

Co vám můžeme nabídnout:

* Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
* Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k zaměstnancům, férová firemní kultura
* Dobré platové ohodnocení
* Půroční bonusy

* 25 dní dovolené

* Bodový systém odměn formou cafeterie
* Dotované závodní stravování (obědy za 10,- Kč)
* Příležitost profesního a kariérního růstu
* Firemní akce

Budeme se těšit na Vaše životopisy!